Main menu

Inne

Automaty spłukujące wc

Zasada działania SLW 02K:
czujnik wykrywa ruch i przekazuje impuls do elektromagnesu, który jest zamontowany w spłuczce podtynkowej ze stelażem. Następuje podniesienie „dzwonu” i woda wpływa do muszli.

Automatyczne baterie umywalkowe

SLU 09BT

SLU 22

SLU 12B

Kanał ściekowy przykrywany

Kanał ściekowy służy do odprowadzania wody do kanalizacji z pomieszczeń, gdzie jest ona używana i spływa po posadzce. Wykonany jest z blachy kwasoodpornej o grubości 2 mm. Zbudowany jest z kratki ściekowej, w której znajduje się zasyfonowanie i osadnik do zbierania zanieczyszczeń oraz rynien. Rynny przykryte są wzmocnionymi przykrywkami. Pokrywy mogą być wykonane z blachy lub z płaskowników. Zależnie od potrzeb odprowadzania mogą znajdować się po jednej lub po obu stronach kratki ściekowej. Spadek rynien wynosi około 1,5%. Do poziomowania kanałów służą śruby poziomujące. W przypadku większych długości kanał może być podzielony.

Kratka ściekowa

Kratka ściekowa służy do odprowadzania wody do kanalizacji z pomieszczeń, gdzie jest ona używana, i spływa po posadzce. Wykonana jest ze stali kwasoodpornej. Składa się z korpusu, w którym znajduje się syfon i osadnik. Wewnętrzna część syfonu osadzona jest w korpusie przez uszczelkę. W górnej części korpusu znajduje się pokrywa, której wykonanie zależy od nośności kratki. Pokrywa może być wykonana z płaskowników biegnących w jednym kierunku lub w obu kierunkach. W pierwszym przypadku kratka posiada nośność ok.1 tony, zaś w drugim ok. 3 ton. Na zamówienie pokrywa może być wykonana także pełnej blachy ze szczeliną spływową po obwodzie korpusu. Odprowadzenie może być proste lub kątowe.

Listwy nierdzewne pod glazurę

typ 01

typ 02

typ 03

typ 04

typ 05

Łącznik listew nierdzewnych pod glazurę

łączniki listew zewnętrznych rogowych

łączniki listew wewnętrznych rogowych

Pisuarowe automaty spłukujące

SLP 09

SLW 01N

Sterylizatory

Sterylizator przeznaczony jest do sterylizacji w gorącej wodzie noży, narzędzi do ich ostrzenia oraz innych narzędzi używanych w zakładach mięsnych i drobiarskich. Wykonany jest ze stali kwasoodpornej. Podstawowym elementem sterylizatora jest zbiornik z wkładką na noże i stalki. W przypadku sterylizacji toporów lub pił sterylizator jest bez wkładki. Zasilanie w wodą odbywa się przez przyłącze 1/2″, (grzałki), której pracą steruje układ regulacji temperatury.

Sterylizator ST-4M
zastosowanie: sterylizacja noży, narzędzi do ich ostrzenia

Napięcie zasilania – 230 V
Moc grzałek – 1200 W
Zakres temperatury – 88-92&#186C
Pojemność – 6 litrów
Masa – 4,4 kg
Termometr zegarowy
Pojedyncza ścianka

Sterylizator centralny ST5/4T
zastosowanie: sterylizacja noży, narzędzi do ich ostrzenia, pił, tasaków i toporów

Napięcie zasilania – 3 x 380 V
Moce grzałek – 3 x 1400 W
Zakres temperatury – 88-92&#186C
Pojemność – 5 koszyków po 4 noże
Termometr zegarowy
Podwójna ścianka

Suszarki fartuchów

Suszarka na 30 sztuk fartuchów w postaci przykręcanego pałąka do posadzki. Fartuch rozwiesza się na „sprężystym” wieszaku w miejscu „oczek” znajdujących się w fartuchu w okolicy piersi i bioder. Każdy wieszak ma swoją wydzieloną sekcję, jedna od drugiej oddalona jest o 60 mm.

Fartuch suszy się w temperaturze otoczenia.

Dodaj komentarz